O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Miroslav Vaňous

Miroslav

Tatér

Ahoj, jmenuju se Miroslav Vaňous. Pokud chcete tetování, přijďte za mnou. Zabývám se tím profesionálně už několik let. Moje cesta až sem byla lemována airbrushingem, graffiti a podobnými technikami. Malba a jiné způsoby uměleckého vyjádření mě vždycky naplňovaly. Teď už vím, že tetování je to, u čeho chci zůstat a dál se v tom rozvíjet.

Absolvoval jsem všechny kurzy, které jsou spojené s odborným porušením integrity kůže. Jsem připravený na všechny vaše požadavky, ať jsou sebevíc šílené. Společnými silami vytvoříme něco, na co budete celý život hrdí!

tel.: +420 605 191 419

Lenka Mikulecká

Lenka

Permanentní make-up

Ahoj, jmenuji se Lenka a pracuji jako kosmetička již víc než 10 let. Ráda pomáhám lidem cítit se lépe proto jsem se rozhodla pro kurz permanentního make upu. Obočí, oči a rty. To jsou dominanty vašeho obličeje. Správnou úpravou jejich vzhledu podtrhnete přirozenou krásu a potlačíte drobné vady. S permanentním make-upem ušetříte čas, získáte sebedůvěru, poznáte radost ze sebe sama, užijete si dříve nepoznané pohodlí a budete se těšit do společnosti. Permanentní make-up stojí za to!

Mila

Miloslav

Tatér

Ahoj, jmenuji se Milda a v životě jsem pomalovat a pokreslil vše, co mi přišlo pod ruku. Vyučil jsem se uměleckým kovářem a vyzkoušel nespočet uměleckých technik, až jsem se dostal k malování na kůži. Nejčastěji tetuji černo-bíle, na pomezí abstrakce a komiksu. Moje oblíbené motivy jsou květiny, lebky, rohatí i nerohatí démoni, tvoři i netvoři.
Pokud si na těle nosíte starší tetování z vojny či divokého večírku, hravě si poradím i s předělávkami. Pomůžu vám vybrat ideální motiv a rád ho i upravím či pro vás vytvořím naprostý originál. Při tvorbě vašeho nového tetování se budete bavit vy i já.

Tereza

Tereza

Piercing

Ahoj, jmenuji se Terka a jsem ze Svitav, kde jsem také vystudovala Střední zdravotnickou školu. Ve svém vzdělání momentálně pokračuji na Vyšší odborné zdravotnické škole v Brně. Jsem tu pro vás, abych vám vytvořila jakýkoliv piercing. K tetování i propichování kůže mám blízký vztah nejen díky oboru, který studuji, ale také díky tomu, že sama několik tetování i piercingů mám. Ráda vám doporučím, jaký si vybrat typ piercingu a do jaké části těla ho aplikovat. Jsem kreativní a ráda maluji i kreslím. Takže se můžete těšit, že se v budoucnu budu věnovat i tetování.

Dominika Vašínová

Dominika

Tatér

Ahoj, všichni mi říkají Domuše, pocházím z Ústí nad Orlicí a studuju předškolní pedagogiku v Litomyšli. Od dětství jsem byla vedená především ke sportu všeho druhu, kterému se věnuji aktivně doteď. Brzy jsem ale zjistila, že potřebuji i kreativitu, a tak jsem začala malovat obrazy speciální technikou, u které současně i relaxuji. Tetuji handpoke, baví mě to a jdu do toho po hlavě. Přestože dávám přednost především menším tetováním, linkám a florálním motivům, věřím, že společně vždy vytvoříme návrh, který bude bavit vás i mě.