O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Lenka Mikulecká

Lenka

Permanentní make-up

Ahoj, jmenuji se Lenka a pracuji jako kosmetička již víc než 10 let. Ráda pomáhám lidem cítit se lépe proto jsem se rozhodla pro kurz permanentního make upu. Obočí, oči a rty. To jsou dominanty vašeho obličeje. Správnou úpravou jejich vzhledu podtrhnete přirozenou krásu a potlačíte drobné vady. S permanentním make-upem ušetříte čas, získáte sebedůvěru, poznáte radost ze sebe sama, užijete si dříve nepoznané pohodlí a budete se těšit do společnosti. Permanentní make-up stojí za to!

Dominika Vašínová

Dominika

Tatér

Ahoj, všichni mi říkají Domuše, pocházím z Ústí nad Orlicí a studuju předškolní pedagogiku v Litomyšli. Od dětství jsem byla vedená především ke sportu všeho druhu, kterému se věnuji aktivně doteď. Brzy jsem ale zjistila, že potřebuji i kreativitu, a tak jsem začala malovat obrazy speciální technikou, u které současně i relaxuji. Tetuji handpoke, baví mě to a jdu do toho po hlavě. Přestože dávám přednost především menším tetováním, linkám a florálním motivům, věřím, že společně vždy vytvoříme návrh, který bude bavit vás i mě.

Magdalena

Magdaléna

Tatér

Mé jméno je Magdaléna a pocházím z menšího města, Lázně Bohdaneč, nedaleko Pardubic. Od doby, co jsem zvládla udržet tužku v ruce je nejen kresba mojí velkou vášní, kterou jsem v průběhu let zlepšovala nejdříve v ZUŠce a později i na střední škole grafické.

Postupně jsem se seznámila s nejednou uměleckou technikou. Počínaje kresbou, malbou, modelováním, fotografií, nevyjímaje grafikou, typografií a různými tiskařskými technologiemi a konče tetováním. Nedílnou součástí mého života se stali koně a motorky. Především zájem o koně, a další zvířata nevyjímaje, měl dopad na mou tvorbu uměleckou.

Baví mě zkoušet nové věci, učit se jim a zdokonalovat se v nich. Zásadní je pro mě detail a smysl pro individualitu.

Těším se na spolupráci a nové výzvy.

Pracovně mi vyhovují odpoledne a víkendy.