O nás

LiveAge Ústí nad Orlicí, Polská 1308, 56206 Ústí nad Orlicí studiouo@liveage.cz
Magdaléna: +420 603 468 790 Juli: +420 734 186 642
Dominika

Dominika

Tatér
Ahoj, jmenuji se Dominika a pocházím z Ústí nad Orlicí. Profesně mě nejvíce naplňuje práce s dětmi, proto učím v malé mateřské škole. „Vše, co děti dělají, dělají upřímně a s láskou. Právě od nich byc... číst dále Ahoj, jmenuji se Dominika a pocházím z Ústí nad Orlicí. Profesně mě nejvíce naplňuje práce s dětmi, proto učím v malé mateřské škole. „Vše, co děti dělají, dělají upřímně a s láskou. Právě od nich bychom se měli učit tu krásnou bezprostřednost a přirozenost.“ Jednou z mých velkých lásek je tetování, díky kterému uspokojím svou kreativní duši. Tetuji metodou handpoke, která se opírá o starý způsob tetování bez použití klasického strojku. Vystačím si pouze s jehlou a barvou. Každý motiv se stává originálem, protože jehlu vede pouze tatérova ruka. Handpoked tetování je pro mne osobní záležitostí, ale uvítám i tetování strojkem, díky kterému mohu tvořit větší a propracovanější motivy. Obě metody mi jsou blízké a často je kombinuji. Považuji se za člověka se srdcem na dlani a srdcem také tvořím, dávám přednost tetování volnou rukou, abstrakci, linkám a florálním motivům. Miluji společnost pohodových lidí a upřímný smích. Proto věřím, že naše setkání bude příjemné i pro Vás a společně vytvoříme návrh, který nás bude bavit.
Magdaléna

Magdaléna

Piercer & Tatér
Ahoj, jmenuji se Magdaléna a pocházím z menšího města, Lázně Bohdaneč, nedaleko Pardubic. Od doby, co jsem zvládla udržet tužku v ruce je nejen kresba mojí velkou vášní, kterou jsem v průběhu let zlep... číst dále Ahoj, jmenuji se Magdaléna a pocházím z menšího města, Lázně Bohdaneč, nedaleko Pardubic. Od doby, co jsem zvládla udržet tužku v ruce je nejen kresba mojí velkou vášní, kterou jsem v průběhu let zlepšovala nejdříve v ZUŠce a později i na střední škole grafické. Postupně jsem se seznámila s nejednou uměleckou technikou. Počínaje kresbou, malbou, modelováním, fotografií, nevyjímaje grafikou, typografií a různými tiskařskými technologiemi a konče tetováním. Mezi mé velké lásky a koníčky patří zvířata, příroda, poezie a literatura obecně a motorky. Především zájem o koně, a další zvířata, měl dopad na mou tvorbu uměleckou. Baví mě zkoušet nové věci, učit se jim a zdokonalovat se v nich. Zásadní je pro mě detail a smysl pro individualitu. Těším se na spolupráci a všechny nové projekty.
Juli

Juli

Tatér
Ahoj, jmenuju se Juli a pocházím z Košic ze Slovenska. K tetování jsem se dostal před 20 lety, kdy jsme spolu s kamarády obdivovali různé „obrázky“ na tělech zpěváků z metalových kapel. Brzy začal i s... číst dále Ahoj, jmenuju se Juli a pocházím z Košic ze Slovenska. K tetování jsem se dostal před 20 lety, kdy jsme spolu s kamarády obdivovali různé „obrázky“ na tělech zpěváků z metalových kapel. Brzy začal i sám kamarád tetovat a já byl jedním z prvních lidí, kteří se nechali tzv. „počmárat“ – Mým prvním tetováním byl znak mé oblíbené kapely Sepultura. Od tohoto okamžiku jsem se o tetování začal zajímat s ohromným nadšením, avšak velkou překážkou v té době byla finanční situace – originální tattoo strojek se vyznačoval ne příliš levnou záležitostí, tím pádem vyvstala otázka, jak tetování provádět. Nejprve jsme barvu implementovali do kůže prostřednictvím ručního vpichování a později jsem si pořídil svůj první Walkman tetovací strojek. Samozřejmě se zprvu jednalo o pokusy na amatérské úrovni a celou tuto činnost jsme praktikovali víceméně pro zábavu během studia či práce. Asi po 6 letech jsem začal uvažovat o otevření vlastní tetovací pobočky a věnování se tomuto řemeslu naplno. Nakonec se zadařilo a po sedmi letech této činnosti jsem se ocitnul ve Švýcarsku, odkud jsem se dostal až sem do Čech. Začínal jsem prakticky nanovo v jednom ne moc seriózním podniku až do studia LIVE AGE, kde jsem konečně dostal možnost se realizovat. Co se týče stylů tetování, jsem ochotný vyhovět požadavkům a přáním zákazníků, nejraději mám však barevné záležitosti. Vzhledem k tomu, že jsem i dosti pozitivně naladěný člověk, tak právě barvy u mě hrají jednu z nejdůležitějších rolí v mém životě. Těším se na Vaše nápady a na společně strávený čas u nás ve studiu!

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Ústí nad Orlicí