O nás

LiveAge Ústí nad Orlicí, Polská 1308, 56206 Ústí nad Orlicí studiouo@liveage.cz
Lidy: +420 603 439 161 Gabriel: +420 603 468 790
Dominika

Dominika

Tatér
Ahoj, jmenuji se Dominika a pocházím z Ústí nad Orlicí. Profesně mě nejvíce naplňuje práce s dětmi, proto učím v malé mateřské škole. „Vše, co děti dělají, dělají upřímně a s láskou. Právě od nich byc... číst dále Ahoj, jmenuji se Dominika a pocházím z Ústí nad Orlicí. Profesně mě nejvíce naplňuje práce s dětmi, proto učím v malé mateřské škole. „Vše, co děti dělají, dělají upřímně a s láskou. Právě od nich bychom se měli učit tu krásnou bezprostřednost a přirozenost.“ Jednou z mých velkých lásek je tetování, díky kterému uspokojím svou kreativní duši. Tetuji metodou handpoke, která se opírá o starý způsob tetování bez použití klasického strojku. Vystačím si pouze s jehlou a barvou. Každý motiv se stává originálem, protože jehlu vede pouze tatérova ruka. Handpoked tetování je pro mne osobní záležitostí, ale uvítám i tetování strojkem, díky kterému mohu tvořit větší a propracovanější motivy. Obě metody mi jsou blízké a často je kombinuji. Považuji se za člověka se srdcem na dlani a srdcem také tvořím, dávám přednost tetování volnou rukou, abstrakci, linkám a florálním motivům. Miluji společnost pohodových lidí a upřímný smích. Proto věřím, že naše setkání bude příjemné i pro Vás a společně vytvoříme návrh, který nás bude bavit.
Lidy

Lidy

Piercer
Ahoj, jmenuji se Lidy a pocházím z Moravskotřebovska. Už odmalička jsem se neustále snažila malovat, což vyvrcholilo tím, že jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu. Po škole jsem se dlouhou dobu p... číst dále Ahoj, jmenuji se Lidy a pocházím z Moravskotřebovska. Už odmalička jsem se neustále snažila malovat, což vyvrcholilo tím, že jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu. Po škole jsem se dlouhou dobu při práci bavila malováním obrazů na zakázku, dokud mi plátno nepřišlo už příliš malé. Tehdy jsem začala hledat nové cesty a způsoby, jak se realizovat a posunout se dál. Lidské tělo je dokonalý nosič umění a projevu vlastní osobnosti každého z nás. Baví mě abstrakce, ale i klasika. V současnosti se věnuji nejenom tetování, ale i piercingům. Ráda neustále zkouším nové věci a těším se, že společně budeme posouvat vaše i moje hranice. Těším se na vás.
Gabriel

Gabriel

Tatér
Ahoj, jmenuji se Gabriel Obrzut a pocházím z České Třebové. Umění jako takové mne provází již od útlého dětství. Začátky mého tvůrčího nadání se začaly projevovat již na Základní umělecké škole v Česk... číst dále Ahoj, jmenuji se Gabriel Obrzut a pocházím z České Třebové. Umění jako takové mne provází již od útlého dětství. Začátky mého tvůrčího nadání se začaly projevovat již na Základní umělecké škole v České Třebové, kterou jsem navštěvoval celých devět let. Ve stejné době propukl i můj zájem o práci s plastikovými modely, které jsem měl možnost realizovat v DDM, kam jsem taktéž s nadšením pravidelně docházel. Kreslení a modelářství mě díky tomu provází v podstatě až do současnosti.

Po absolvování maturitní zkoušky jsem svůj talent uplatnil i v oboru počítačové grafiky. V rámci této zkušenosti jsem získal řadu zakázek, díky kterým jsem si mohl vyzkoušet práci s digitální ilustrací, návrhy webů nebo třeba i potisku oblečení. Zájem o tetování v této době pak i díky pozitivnímu ohlasu a podpory okolí vzrostl natolik, že jsem se po několika návštěv v tetovacím studiu (ještě stále jako zákazník) odhodlal vydat se na cestu tatéra. Díky mému nadšení a silné motivaci jsem proto téměř okamžitě začal zjišťovat, jaké kroky jsou v rámci provozování tetování zapotřebí učinit. O něco později jsem tedy absolvoval kosmetický a tatérský kurz a začal se činnosti věnovat opravdu naplno. Během této doby jsem pracoval v kanceláři, která mě však nenaplňovala, a tak jsem práci zanechal a vydal se na cestu umění – tetování, o které jsem věřil a doteď věřím, že je to má jediná cesta, po které chci pokračovat.

Nyní už tetuji druhým rokem a práce jako taková mě nesmírně baví, naplňuje a posouvá. Jsem vděčný, že mohu realizovat své tvůrčí nápady a tvořit něco originálního, zároveň osobitého. Co se stylů tetování týče, mezi mé favority bych zařadil především blackwork, inspiraci pak rád nacházím i v přírodních motivech, zvířatech, fantasy a mytologických motivech v krapet temnějším pojetí.

Pokud vás můj příběh zaujal, rád vám připravím motiv přímo na míru a společně se pak pustíme do samotné realizace! Těším se na vaše nápady a nadšení z nového tetování. ☺

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Ústí nad Orlicí